TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS
Etkinlik
Yayına Giriş Tarihi: 03.11.2006 Güncellenme Zamanı: 03.11.2006
Etkinliğin Tarihi:

28.10.2006

Etkinliğin Yeri:

KOCAELİ

 
Kocaeli' nde yaşayan Peyzaj Mimarları, Peyzaj Mimarları Odası Kocaeli İl Temsilciliğinin organize ettiği yemekli toplantıda biraraya geldi.
 

KOCAELİ İL TEMSİLCİLİĞİ' NDEN  YEMEKLİ TOPLANTI

Peyzaj Mimarları Odası Kocaeli İl Temsilciliği düzenlediği yemekli toplantı ile Kocaeli'nde yaşayan meslektaşlarımızı biraraya getirdi.

Peyzaj Mimarlarının işyerlerindeki durumları, Kocaeli İKK' nın gündemlerine yönelik konuların konuşulduğu toplantı, Kocaeli İl Temsilciliği' nin güçlendirilmesi, kayıtların güncellenmesi hususlarındaki çalışmalara dönük fikir alışverişleriyle son buldu

 
 

YORUMLAR

Yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. e-Posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilir

Toplam 0 adet.

YORUMLAR BÖLÜMÜNÜN KURALLARI:
Yazılan tüm yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Sayfanın niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yine de yayına girmiş olsa dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.