TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Bartın Il Temsilciliğimizden Bartın Valisine Ziyaret!

GENEL MERKEZ
07.09.2006 (Son Güncelleme: 22.09.2006 14:43:01)

Bartın'ın İl oluşunun 16. yıldönümüne rastlayan ziyarete PMO Bartın İl Temsilcimiz Mustafa ARTAR’ ın yanısıra Sebahat AÇIKSÖZ, L.Gürkan KAYA ve Mehmet TOPAY katıldılar.

 

BARTIN İL TEMSİLCİLİĞİMİZDEN BARTIN VALİSİ İSA KÜÇÜK' E ZİYARET

       Bartın'ın İl oluşunun 16. yıldönümüne rastlayan ziyarete PMO Bartın İl Temsilcimiz Mustafa ARTAR’ ın yanısıra Sebahat AÇIKSÖZ, L.Gürkan KAYA ve Mehmet TOPAY katıldılar.

      Görüşme sonucunda Vali İsa KÜÇÜK,  kent peyzajına ilişkin konularda ortak çalışmalar yapılabileceğini söyleyerek, öncelikli alanların Amasra, Mugada Koyu ve Ulus-Drahna bölgesi rekreasyon alanı projesi olduğunu ifade etti. Temsilciliğimiz bu alanlar için üretilecek projeler ve uygulanması konularında destek verebileceğini iletirken, Peyzaj Mimarlarının Kent Fiziksel Planlamasında, Turizm Master Planı, Çevre Düzeni Planı ve İl Stratejik planlarında da uzman olarak yer alması gereğini vurguladılar.

 

YORUMLAR

Yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. e-Posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilir

Toplam 0 adet.

YORUMLAR BÖLÜMÜNÜN KURALLARI:
Yazılan tüm yorumlar moderator kontrolünden geçmektedir. Moderator yorum yazanlara veya üçüncü kişilere hakaret ya da bu kişilerle ilgili küçültücü sözler içeren yorumları yayına uygun görmez ve siler. Sayfanın niteliğine göre tüm yorumlar moderator kontrolunden geçerek yayınlanıyor olabilir. Bu durumda yorumlarınız anlık olarak yayına girmez. Yine de yayına girmiş olsa dahi moderator daha sonra aynı yorumu yayından kaldırabilir. Moderator kontrollu yayın niteliği taşımayan forumlarda yazılan yorumlar anlık yayına girer fakat moderator yayınının devamında sakınca gördüğü yorumları yayından kaldırabilir. Yazılan yorumların güvenilirliğini artırmak amacıyla yorum yazana ait e-posta adreslerinin gerçekliği kontrol edilebilir. Bunun için e-posta adresine kontrol bağlantısı içeren e-posta gönderilir ve bu bağlantıya tıklanılması beklenir. Forumlarda yazılan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Yorumların sorumluluğu tamamen yazarına aittir.


Okunma Sayısı 1479
Fotoğraf Galerisi