TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Antalyamız`a Geçmiş Olsun

ANTALYA
03.11.2016 (Son Güncelleme: 14.11.2016 15:30:39)

ANTALYAMIZ`A GEÇMİŞ OLSUN

Değerli Meslektaşlarımız ,

24 Ağustos 2016 günü Antalya  Kemer Karayolu üzerinde Jandarma aracı geçtiği sırada yol kenarına bırakılan bomba patlatıldı ve iki askerimiz yaralandı.

14 Ekim 2016 tarihinde Antalya Kemer karayolu üzerinde teröristlerin dağlık alandan attığı 2 roket atardan biri balıkçı barınağına diğeri mezat alana düştü bu sırada aynı yerden akaryakıt tankerine patlayıcı atıldı fakat isabet almadı ölü ya da yaralı yok .

Bu sabah ATSO‘nun Çevreyolundaki binasının otoparkında meydana gelen patlama ile ilgili şu ana kadar terör saldırısı olma  ihtimali üzerinde resmi bir açıklama yapılmamıştır. Valilikten yapılan açıklamada 10 kişi cam kesiği şeklinde yaralandı bina boşaltıldı olayla ilgili soruşturma devam ediyor .

Tmmob Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şubesi 12. Dönem Yönetim Kurulu  olarak , ATSO‘da görev yapan üyemiz Sn. Şebnem Çömlekçioğlu Güler ‘e ulaşarak iyi haberini aldık geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Kendisinin nezdinde tüm ATSO Çalışanlarına yakınlarına ve tüm Antalyamız‘a geçmiş olsun diliyoruz.

Dünyayı güzelleştirmek üzere birlikte çıktığımız bu yolda , her sabah şehit haberlerine terör saldırıları ve patlayan bombalara uyanmayacağımız aydınlık günlerde birlikte olmak dileği ile terörü lanetliyoruz.

 Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 93.Yıldönümünü kutlamaya hazırlandığımız bugünler de , 28 EKİM 2016 Saat 13:00‘de Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı‘na çelenk koymak üzere ; 29 EKİM 2016 saat 18:00 de yapılacak Cumhuriyet yürüyüşünde birlikte olmayı diliyoruz .

 

TMMOB PEYZAJ MİMARLARI ODASI

ANTALYA ŞUBE

12.DÖNEM YÖNETİM KURULU

Okunma Sayısı 150
Fotoğraf Galerisi