TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Sakarya Türkiye’Nin Dünyaya Açılan Kapısı Olacak / Kocaali Haber/26.09.2018

GENEL MERKEZ
02.10.2018 (Son Güncelleme: 02.10.2018 14:00:01)

Geçtiğimiz günlerde Sakarya’da düzenlenen Sakarya Süs ve Peyzaj Bitkiciliği Festivali’ne Oda olarak katılım sağladık. Açılış konuşmasında Oda II. Başkanı Yasin Otuzoğlu konuşurken festival boyunca alanda bulunan standa Oda üyeleri ile buluştu.

Geçtiğimiz günlerde Sakarya`da düzenlenen Sakarya Süs ve Peyzaj Bitkiciliği Festivali`ne Oda olarak katılım sağladık. Açılış konuşmasında Oda II. Başkanı Yasin Otuzoğlu konuşurken festival boyunca alanda bulunan standa Oda üyeleri ile buluştu. 

Kocaali Haberde yer alan haber şöyle; 

Sektörün yanında olduk

Peyzaj Mimarları Odası Başkanvekili Yasin Otuzoğlu, "Peyzaj mimarlığının süs bitkiciliği sektörü ile iç içe olduğunu düşünüyoruz. Dolayısıyla oda olarak burada olmaktan çok memnunuz. Bu anlamda bu yıl düzenlenen festivalin de bu amaç için son derece faydalı olacağını düşünüyoruz" derken; SÜSBİR Başkanı Ahmet Dündar, "Festivalin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyor, tüm sektörümüze, üreticilerimize ve bölgemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi. İBB Ağaç ve Peyzaj Genel Müdürü Fatih Kacır, "Biz her zaman süs bitkiciliği sektörünün yanında yer almaktan onur duyduk. Bu konuda uzun yıllar çalışmalar yürüttük. Özellikle süs bitkiciliği sektörünün gelişmesi için önemli ölçüde destekler veriyoruz" dedi.

Haber için tıklayınız 

 

Okunma Sayısı 75
Fotoğraf Galerisi