TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü Soyleşimizi Istanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde Gerçekleştirdik.

İSTANBUL
17.05.2019 (Son Güncelleme: 19.09.2019 11:31:46)

13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü kapsamında; İstanbul Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü ile birlikte söyleşi etkinliğimizi, 16 Mayıs 2019 Perşembe günü Mimarlık Fakültesi’nde gerçekleştirdik.


 
13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü kapsamında; İstanbul Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü ile birlikte söyleşi etkinliğimizi, 16 Mayıs 2019 Perşembe günü Mimarlık Fakültesi`nde gerçekleştirdik.
 
Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşimizde; Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN, Şube Yönetim Kurulu Yedek üyelerimizden Sn. Ayşe Nur TURGUT ile Sn. Ömer Tarık VAR, Odamız ve Şube faaliyetlerimiz hakkında katılımcılara bilgi verildi. 
 
Eğitim hayatında öğrencilerin ve Lisans eğitimi sonrasında meslektaşlarımızın karşılaşabileceği durumlar, çok yönlü olan mesleğimizde kişilerin mesleki hayatlarına nasıl yön verebilecekleri ile bu süreçte mesleki birlikteliğin ve Odamız`a kayıtlılığın önemi vurgulandı. 
 
Etkinliğimize; katılan tüm öğrenci arkadaşlarımıza ve İstanbul Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü`ne teşekkür ederiz.

Okunma Sayısı 39
Fotoğraf Galerisi