TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü Soyleşimizi Istanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa Orman Fakültesinde Gerçekleştirdik.

İSTANBUL
20.05.2019 (Son Güncelleme: 21.05.2019 09:47:43)

13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü kapsamında; İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Peyzaj Mimarlığı Bölümü ile birlikte söyleşi etkinliğimizi, 17 Mayıs 2019 Cuma günü Orman Fakültesi’nde gerçekleştirdik.

 

13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü kapsamında; İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Peyzaj Mimarlığı Bölümü ile birlikte söyleşi etkinliğimizi, 17 Mayıs 2019 Cuma günü Orman Fakültesi`nde gerçekleştirdik. 

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşimizde; Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN, Şube II. Başkanımız Sn. Mehmet MENGÜ, Şube Yazmanımız Sn. Ebru EKŞİ HOŞHAN ve Yönetim Kurulu Yedek üyelerimizden Sn. Evrim KARAMAN, Odamız ve Şube faaliyetlerimiz hakkında katılımcılara bilgi verildi. 

Eğitim hayatında öğrencilerin ve Lisans eğitimi sonrasında meslektaşlarımızın karşılaşabileceği durumlar, çok yönlü olan mesleğimizde kişilerin mesleki hayatlarına nasıl yön verebilecekleri ile bu süreçte mesleki birlikteliğin ve Odamız`a kayıtlılığın önemi vurgulandı. 

Söyleşi sonunda; soru-cevap kısmına geçilerek, öğrencilerimizin soruları cevaplandı. Peyzaj Mimarlığı Bölümü Başkanı Sn. T. Hakan ALTINÇEKİÇ ve Bölümümüz Öğretim Üyeleri tarafından Yönetim Kurulu üyelerimize Teşekkür Sertifikaları takdim edildi. 

Etkinliğimize; katılan tüm öğrenci arkadaşlarımıza ve İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Peyzaj Mimarlığı Bölümü`ne teşekkür ederiz.

 

Okunma Sayısı 53
Fotoğraf Galerisi