TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Ziraat Fakültesi Oğrenci Temsilcisi Şubemizi Ziyaret Etti.

BURSA
01.06.2019 (Son Güncelleme: 02.06.2019 18:57:13)

Bursa Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğrenci Temsilcisi ve Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı Abdullah Berk Akkaş 28 Mayıs 2019 Salı günü Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şubesini ziyaret etti.

 

9.Ulusal Tarım Öğrenci Kongresi Bursa Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğrenci Temsilcisi ve Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı Abdullah Berk Akkaş 28 Mayıs 2019 Salı günü Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şubesini ziyaret etti.

 

Öğrenci temsilcisi ve kongre Düzenleme Kurulu Başkanı Abdullah Berk Akkaş Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Necla Özkaplan Yörüklü ye bu yılki kongre için teşekkür plaketi sundu ve " Bizler Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği olarak büyük bir aileyiz. Tarım Öğrenci Kongresi bu yıl Peyzaj mimarlığı öğrencilerini de içine alarak daha da büyüdü. Önümüzdeki yıl Diyarbakır ilinde düzenlenecek kongre için şimdiden yapılacak çalışmalara sunacağınız katkı ve destekleri hazırlamamız ve öğrencilere katkılarınızı sunmanızı bekliyoruz" dedi.

 

Plaket için teşekkür ve desteğe devam sözü

Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şube Yönetimi adına plaketi takdim alan Başkan Necla Özkaplan Yörüklü 2020 yılında 10.su düzenlenecek olan öğrenci Kongresi için Yönetim olarak ve üyelerimizle katkı ve destek için çaba göstereceklerini ifade etti.


Okunma Sayısı 46
Fotoğraf Galerisi