TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Istanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2019 Mezuniyet Torenine Katıldık

İSTANBUL
03.07.2019 (Son Güncelleme: 04.07.2019 12:42:21)

01 Temmuz 2019 Pazartesi günü İstanbul Teknik Üniversitesi Taşkışla Kampüsü’nde Mimarlık bünyesindeki Peyzaj Mimarları ve diğer meslek disiplinlerinin mezuniyet töreni gerçekleştirildi.


01 Temmuz 2019 Pazartesi günü İstanbul Teknik Üniversitesi Taşkışla Kampüsü`nde Mimarlık bünyesindeki Peyzaj Mimarları ve diğer meslek disiplinlerinin mezuniyet töreni gerçekleştirildi. 
 
İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Taşkışla Kampüsü`nde düzenlenen mezuniyet töreni; İTÜ Rektörü Sn. Prof. Dr. Mehmet KARACA, Mimarlık Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Murat GÜL, Dekan Yardımcıları,  Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğretim Üyeleri,  Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyeleri, davetliler ve ailelerin katılımı ile gerçekleştirildi.
 
TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi Olarak, yeni meslektaşlarımızın heyecanını paylaşmak ve başarılarını takdir etmek amacıyla katıldığımız törende, dereceye giren öğrencilere odamız adına meslek şevklerini ve azimlerini kutlamak için hediyeler sunuldu. 
 
Şubemizi temsilen Şube Başkanımız Sn. Murat ERMEYDAN ve şube personelimiz Sn. Cansu KABADAYI katılım sağlamıştır.
 
12. Dönem Yönetim Kurulu Olarak; mezun olan tüm meslektaşlarımıza, meslek hayatlarında başarılar diler, peyzaj mimarlarının buluşma noktası olan meslek odamızda kendilerini de aktif olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız. 

Okunma Sayısı 95
Fotoğraf Galerisi