TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Uluslararası Katılımlı 7. Peyzaj Mimarlığı Kongre Düzenleme Kurulu Bir Araya Geldi.

GENEL MERKEZ
18.07.2019 (Son Güncelleme: 29.07.2019 10:28:16)

18 Temmuz 2019 tarihinde Oda Genel Merkezinde Uluslararası Katılımlı 7. Peyzaj Mimarlığı Kongresi için düzenleme kurulu bir araya geldi.

18 Temmuz 2019 tarihinde Oda Genel Merkezinde Uluslararası Katılımlı 7. Peyzaj Mimarlığı Kongresi için düzenleme kurulu bir araya geldi.  Toplantıya; Oda Genel Başkanı Ayşegül Oruçkaptan, 2. Başkan Yasin Otuzoğlu,  Genel Sekreter Songül Top, Genel Sayman Barış Işık, Antalya Şube Başkanı Teoman Akçalı, Bursa Şube Başkanı Necla Yörüklü,  İstanbul Şube Başkanı Murat Ermeydan, Trabzon Şube Başkanı Engin Aktaş, Kayseri İl Temsilcisi Başak Güleser, Kocaeli İl Temsilcisi Onur Öztürk, Muğla İl Temsilcisi Figen Uyanık, Kongre düzenleyici kurulu üyelerinden Yılmaz Aktaş ve Osman Uzun ile Kongre Sekreteri Burak Sevim katıldı.

Toplantıda; Şubelerimiz yerelinde yaptığı ve planladığı kongre öncesi etkinlikleri üzerine bilgi verdi. Daha fazla üyemize ve ilgililere duyurulması için yapılması gerekenler üzerine görüşüldü. Gelen bildiri sayıları, yabancı konuşmacılar ve oturum başlıklarının belirlenmesinden sonra taslak program çalışması yapıldı. Kamu kurumlarında çalışan ilgililerin katılımı için kurumlara duyurular yapılması planlandı. 


Okunma Sayısı 151
Fotoğraf Galerisi