TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Tekirdağ Il Temsilciliğimizde Sulama Projelendirme Teknikleri Meslek Içi Eğitimimiz Gerçekleştirildi

İSTANBUL
25.07.2019 (Son Güncelleme: 26.07.2019 09:47:53)

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi olarak; "Sürdürülebilir Peyzaj Alanları İçin Sulamada Yenilikçi Çözümler ve Projelendirme Teknikleri Meslek İçi Eğitimi"miz 23-24 Temmuz 2019 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.


Şubemize bağlı bulunan Tekirdağ İl Temsilciliğimiz ile Tekirdağ`da bulunan meslektaşlarımızın talepleri doğrultusunda "Sürdürülebilir Peyzaj Alanları İçin Sulamada Yenilikçi Çözümler ve Projelendirme Teknikleri Meslek İçi Eğitimi"miz gerçekleştirildi. 
 
İlgili eğitimde; Sulamanın temel yapıtaşları, projelendirmeleri ile ilgili temel bilgilendirmeler, proje kriterleri ve ilgili hesaplamaları, ayrıca gelecekte sulama sektöründeki beklentilere kadar birçok konu hakkında bilgi verildi.
 
Bizlerle birlikte olan tüm meslektaşlarımıza, katılımcılara ve bizlere eğitimlerimizde destek olan Sn. İlker AKBAŞ, Sn. Mustafa Özgür TUNÇ, Sn. Figen ELEMAN ve İstanbul Şube Yönetim Kurulu Yedek Üyesi SN. Ümit KARAMAN`a da teşekkür ederiz.
 
Öğrenmenin sonunun olmadığı felsefesiyle yola çıkarak meslektaşlarımızın gelişimini hedefleyen etkinliklerimizin devam edeceği bilgisini paylaşır; yakın tarihli diğer eğitimlerimizde de sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. 


Okunma Sayısı 80
Fotoğraf Galerisi