TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Pmogenç 12. Yaz Kampı`nı Ziyaret Etti.

GENEL MERKEZ
07.09.2019 (Son Güncelleme: 23.09.2019 10:18:38)

Bu yıl 12.’si düzenlenen, TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi’nde devam eden PMOGenç Yaz Okulu/Kampı’nı 7 Eylül 2019 tarihinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve beraberindeki heyet ziyaret etti.

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve beraberindeki heyeti Odamızı temsilen Oda Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül Oruçkaptan, Oda Yönetim Kurulu Üyesi Gizem Karabay Can, İzmir Şube Başkanı Özay Yerlikaya, Denizli İl Temsilcisi Tolga Aydar, Prof. Dr. Halim Perçin, Mehmet Cemil Aktaş, Harun Kılıçoğlu, 19 üniversiteden 44 öğrenci katılımcı ile birlikte karşıladı. Başkan Mansur Yavaş`a ziyaretinde Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ve Ankara Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Doç. Dr. Zafer Savaş Şahin de eşlik etti. 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Ayşegül Oruçkaptan Ankara`nın açık ve yeşil alanları ile ilgili sorunlarına ve peyzaj mimarlığı mesleğine dair görüşlerini açıklamasının ardından Başkan Yavaş, kampa katılan öğrencilerin talep ve sorularını yanıtladı.  

Soru ve taleplerin ardından öğrencilerin üzerinde çalıştıkları Ulus Gar Meydanı ve çevresi ile ilgili projeleri tek tek dolaşarak yerinde inceledi. Başkan Yavaş, çekilen hatıra fotoğrafının ardından Oda Yönetim Kurulumuz, eğitmenlerimiz ve PMOGençli öğrencilerimizle vedalaştı. 

 

Okunma Sayısı 297
Fotoğraf Galerisi